Czym jest Gabi- net?

Zapytaj o jadłospis dla Ciebie!

info@food-diet.pl 

Gabi-net czyli jadłospis przez internet!

 

 

 

Nie masz czasu lub możliwości na odwiedzenie nas w Poradni, a zdrowe odżywianie jest dla Ciebie ważne i chciałbyś je łatwo wdrożyć w swoje życie? Skorzystaj z naszej nowej oferty Jadłospis przez Internet. Za pośrednictwem poczty internetowej ułożymy Ci dietę odpowiednio dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Nasze jadłospisy są łatwe do przygotowania, opracowane na bazie łatwo dostępnych produktów i nadają się do tego, aby gotować tylko raz dla całej rodziny. Każdy nasz pacjent otrzyma swojego opiekuna dietetycznego, z którym będzie się kontaktował i który będzie pomagał w stosowaniu zaleceń dietetycznych.

 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że diety układane są za każdym razem indywidualnie, a nie generowane z systemu. Dzięki temu Twoja dieta będzie w 100% dopasowana do Twoich potrzeb. Jeśli masz takie życzenie – możesz napisać nam dla kogo jeszcze gotujesz, a postaramy się dopasować jadłospis dla Twoich bliskich, abyś nie musiał gotować osobno dla wszystkich.

 

Sprawdź ofertę dla:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu korzystania ze strony internetowej www.food-diet.pl, jak również w celu skorzystania z porady dietetycznej oferowanej w ramach usługi Gabi-net oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych jest Dietetyka Ewa Ceborska - Scheiterbauer z głównym miejscem wykonywania działalności w Warszawie (02-886), ul. Rybałtów 18/1.

Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.