Dietetycy food & diet zapraszają na KONSULTACJE ON-LINE

21.04.2020

 

Dietetycy food & diet są zwarci i gotowi do pomocy!

 

Zapraszamy na konsultacje on – line.

 

Konsultacje odbywają się za pośrednictwem SKYPE, MESSENGERA LUB ZOOM

 

Co zyskasz konsultując się z nami on –line?

 

·         Otrzymasz od nas plan dietetyczny, który będzie dopasowany do Ciebie pod kątem Twoich problemów zdrowotnych, aktualnego stylu życia (czy przebywasz w domu, chodzisz do pracy, kogo masz do wyżywienia, etc.), aktywności fizycznej. O wszystkie kwestie, które trzeba będzie uwzględnić w diecie, dietetyk wypyta Cię podczas wstępnej konsultacji.

·         otrzymasz również praktyczne wskazówki, jak planować żywienie, zakupy, podczas tego specyficznego czasu, gdy jesteśmy w domach,

·         Zadbamy o to, żeby pokazać Ci jak gotować aby zminimalizować czas spędzony w kuchni oraz jak pogodzić wymagania kulinarne całej rodziny.

·         Otrzymasz od nas wsparcie i poczucie kontroli – świadomość tego, że ktoś wie, że planujesz zdrowo jeść i na kontroli zapyta Cię o to bywa bardzo motywująca J,

·         Jesteśmy też po to aby doradzać w trakcie diety,  jak jeszcze można usprawnić menu, podpowiedzieć nowe przepisy, etc.

 

A wszystko to po to żebyś zyskał / ła wiedzę i motywację – KIERUNKEK ZDROWE ODŻYWIANIE

 

Jak to działa?

 

1.       Zgłaszasz do nas chęć rozpoczęcia współpracy on – line – możesz to zrobić mailowo: info@food-diet.pl lub telefonicznie: 602 500 886

 

2.       Kontaktujemy się z Tobą i umawiamy się na konkretny dzień, godzinę na pierwszą konsultację (zarezerwuj sobie około 1 godziny czasu), przekazujemy wskazówki, jak się zmierzyć, zważyć, jakich badań krwi dobrze poszukać w swoim domowym archiwum.

 

3.       W międzyczasie wykonujesz przelew, opłacając konsultację, mierzysz się, ważysz.

 

4.       W umówionym czasie kontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem ustalonego wcześniej komunikatora (skypa, Messenger, zoom). Dietetyk przeprowadza z Tobą szczegółowy wywiad (taki sam jak przeprowadza z pacjentem w gabinecie), ustala warunki współpracy, rodzaj planu dietetycznego, który potrzebujesz. Umawiacie się na drugie spotkanie.

 

5.       Na podstawie wywiadu dietetycznego przygotowujemy dla Ciebie plan dietetyczny

 

6.       Ty w międzyczasie wykonujesz przelew z opłatą za dietę

 

7.      Następnie wysyłamy do Ciebie plan dietetyczny na maila abyś mógł/ ła się z nim zapoznać.  W kolejnym kroku kontaktujemy się z Tobą przez ustalony komunikator w umówionym czasie, aby omówić wszystkie elementy diety i wyjaśnić wątpliwości jeżeli się pojawią.

 

8.       Zaczynasz zdrowo jeść, wdrażasz nasze sugestie dotyczące aktywności fizycznej.

 

9.       Pozostajemy w kontakcie, umawiamy się na spotkanie kontrolne, na którym omawiamy dietę, co się udało, z czym było trudno, doradzamy co jeszcze wprowadzić do jadłospisu aby go urozmaicić, albo żeby ułatwić sobie gotowanie. Przed każdą kontrolą należy się również zważyć i zmierzyć. Dietetyk też o to zapyta. Umawiamy się na następną kontrolę….

 

Czas trwania konsultacji oraz ceny:

Pierwsza wizyta (wywiad) – 1 godzina, 100 zł

Druga wizyta (przekazanie diety)  - ok. 45 minut, cena planu uzależniona od wyboru rodzaju diety, od 150 zł (patrz tu)

Wizyta kontrolna – 20 – 30 minut, 50zł

 

Zapraszamy serdecznie!