Mgr inż. Magdalena Szymańska

Dyplomowany specjalista dietetyk

 

Od kilku lat pracuję z pacjentami w kontakcie indywidualnym jak również prowadząc grupy wsparcia. Najważniejsze w pracy jest dla mnie zbudowanie dobrej relacji z klientem. Zależy mi aby poznać Cię bliżej, Twoje oczekiwania, obawy i pragnienia. Na pierwszym spotkaniu zawsze pada pytanie: Po co chcesz zmienić swój sposób żywienia oraz co chcesz osiągnąć? To jest dla nas punkt wyjścia, początek nowej drogi.
 
Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na specjalizacji dietetyka. Temat pracy magisterskiej poświęciłam problemowi występowania otyłości u dzieci w wieku przedszkolnym.
 
Swoje doświadczenie zdobywałam już w czasie studiów odbywając praktyki w poradniach szpitala MSWiA, Instytutu Matki i Dziecka, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Od kilku lat prowadzę pacjentów w Poradni Food & Diet.
 
Od kilku lat moim nieustającym doświadczeniem jest macierzyństwo (jestem Mamą 7– letniej Zuzi,  5-letniego Ignasia i 3 - letniego Filipka). Dlatego też w poradni chętnie służę pomocą kobietom w ciąży i karmiący. Zapraszam też wszystkie Mamy, które chcą wrócić do dawnej formy oraz Mamy niejadków, dzieci z nadwagą i otyłością.
 
Prywatnie mam bzika na punkcie segregowania śmieci i lubię jeździć na rolkach. Od ponad roku moją nową pasją sportową jest Nordic Walking :)
Z warzyw najbardziej lubię szpinak i pomidory, a nie znoszę cykorii.