Partnerzy

 

Poradnia psychologiczna Soul Clinic

Współpracujemy z gabinetem psychologicznym Soul Clinic, który prowadzony jest przez dwie doświadczone, pełne empatii, szacunku do drugiego człowieka psychoterapeutki: Asię i Ewę. Dzięki temu, iż nasza poradnia oraz gabinet Soul Clinic mieszczą się w tym samym lokalu nasi pacjenci mają wyjątkowo komfortową sytuację - mogą skorzystać na miejscu z dwóch źródeł pomocy. Często terapia, w której wspólne działania podejmują psycholog i dietetyk, przynoszą spektakularną zmianę i poprawę jakości życia. Serdecznie polecamy, nie tylko naszym pacjentom.

Poradnia psychologiczna Soul Clinic

 

 

 

Gabinet refleksoterapii Harmony

Współpracujemy z gabinetem refleksoterapii, prowadzonym przez Dorotę Brydacką, dyplomowaną refleksoterapeutkę. Refleksoterapia to skuteczna forma terapii naturalnej, której istotę stanowi masaz stóp, głowy, twarzy, dłoni, wykonywany specyficzną techniką. To terapia wolna od niekorzystnych dla organizmu efektów ubocznych. Dzięki niej można wyregulować swój układ pokarmowy, hormonalny, system nerwowy, układ krązenia, zrelaksować się i zaczerpnąć dobrej energii. Gabinet refleksoterapii mieści się w tym samym lokalu co nasza poradnia dlatego tez serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego  z Dorotą Brydacką podczas wizyty w naszym gabinecie. Chętnie zapoznamy Cię z Dorotą, abyś mogła / mógł dowiedzieć się więcej na temat refleksoterapii.

Gabinet refleksoterapii Harmony

 

Lokalny Rolnik

Nasza poradnia dietetyczna wspiera platformę zakupową Lokalnyrolnik.pl. Idea tego przedsięwzięcia jest prosta - zamawiamy produkty prosto od rolników i odbieramy je jako zbiorcze zamówienie w wybranym punkcie odbioru. W ofercie znajdują się ekologiczne warzywa i owoce, wiejski nabiał prosto od krowy, tradycyjne wędliny bez chemii, soki tłoczone naturalnie, domowe pierogi i kluski, ręcznie robiony chleb. Aby skorzystać z punktu odbioru produktów w naszej Poradni należy zapisać sie do grupy zakupowej Harmony Refleksoterapia

Nasza grupa Lokalnego Rolnika

 

NUTRIBLOG - Odżywianie w chorobie nowotworowej

Jednym z najważniejszych elementów naszego życia - mających wpływ na stan zdrowia - jest to, co jemy. Żywienie nabiera szczególnego znaczenia w trakcie choroby, poniewaz moze pomóc stawić czoła chorobie nowotworowej. NUTRIBLOG jest projektem skierowanym głównie do pacjentów chorych onkologicznie, ale równiez do osób opiekujących się nimi. Przepisy są komponowane z najwyzszą starannością i troską o zdrowie pacjentów. Autorką wszystkich przepisów na NUTRIBLOGu jest Ewa Ceborska Scheiterbauer - dietetyk z naszej poradni.

NUTRIBLOG

 

Blog Dopełni szczęścia

Blog kulinarny Dopełni szczęścia powstał z myślą o wszystkich, dla których szczęściem jest spełnienie marzeń o dziecku. Dieta przed ciązą jest jednym z najistotniejszych czynników umożliwiających poczęcie. To właśnie w pozywieniu dostarczamy myo-inozytol, wpływający na płodność - witaminę szczęścia obecną w dużych ilościach w kazdym z naszych przepisów. Autorką wszystkich przepisów jest Ewa Ceborska Scheiterbauer, dietetyk z naszej poradni, za sprawą której wiele par doczekało się upragnionego potomstwa.

Dopełni szczęścia

 

Salsa Libre - Taniec, pasja, ludzie

Salsa Libre to wyjątkowe studio tańca, które od 2003 roku działa w Warszawie. Instruktorzy, miłośnicy tańca dzielą się swoją pasją do najfajniejszych tańcy użytkowych: salsy, bachaty, kizomby, zouka. Udowadniają, ze kazdy moze nauczyć się tańczyć i cieszyć się swoją nową pasją na dedykowanych imprezach tanecznych. Dodatkowo nie trzeba mieć "swojej pary" zeby przyjść do Salsa Libre na kurs.

Wszystkie osoby z Salsa Libre otrzymują 15% zniżki na porady dietetyczne.

Nasi pacjenci otrzymują 15% zniżki na kurs tańca w Salsa Libre.

Salsa Libre

 

Kupiec - Program edukacyjny "Zdrowe nietrudne"

Nasza dietetyk Ewa Ceborska - Scheiterbauer jest ekspertem żywieniowym w kampanii społecznej organizowanej przez firmę Kupiec: "Zdrowe nietrudne". Celem projektu jest kształtowanie zdrowych nawyków zywieniowych wśród uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych i przedszkoli na terenie całego kraju oraz, pośrednio, edukacja dorosłych. Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej.

Zdrowe nietrudne

 

   

 

FGH - For Good Health

Jako poradnia współpracujemy równiez z firmą For Good Health, która jest dostawcą usług z zakresu kompleksowych programów wellness dla firm. Agencja For Good Health oferuje: masaże biurowe, warszaty z ergonomii pracy przy biurku, ergonomię dla kierowców oraz szkolenia zdrowotne. Dązy do tego, aby stworzyć w firmach odpowiednie środowisko w pracy w myśl work - life balance. Nasza poradnia jest częścią teamu szkolącego For Good Health. Przeprowadzamy zajęcia z pracownikami firm na różne tematy żywieniowe: Zakupy spożywcze - jak zdrowo jeść i kupować, Dieta dobra dla serca, Zdrowy Lunch.

For Good Health

 

 

 Fit & Easy - Polubisz zawartość

Jako eksperci dietetyczni współpracujemy z marką Fit & Easy, pisząc artykuły na stronę producenta związane z zywieniem. Nasza wizja jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków jest spójna i zgadzamy się z marką Fit & Easy, że przygotowanie zdrowego posiłku nie musi zajmować dużo czasu. Serdecznie zapraszamy na stronę producenta, aby zapoznać się z propozycjami mieszanek sałat, umytych liści szpinaku, jarmużu, czy gotowych mieszanek do koktajli, czyli produktów, które mogą skrócić czas przygotowania posiłku znacząco. 

Fit & Easy

 

 

Centrum Prawa Żywnościowego Food Law

Centrum Prawa Żywnościowego Food Law skupia się na pomocy prawnej przedsiębiorcom branży spożywczej. W odróżnieniu od typowych kancelarii prawnych, specjalizuje się w prawie żywnościowym i dziedzinach pokrewnych, niezbędnych do zabezpieczenia interesów swoich klientów. Centrum Prawa Żywnościowego swoje usługi kieruje do wszystkich pryewatnych i publicznych podmiotów związanych z sektorem rolno - spożywczym: przedsiebiorców indywidualnych (producentów, przetwórców, pośredników, dystrybutorów, importerów), jak również do związków i zrzeszeń branżowych, insytucji i organów administracji publicznej w kraju i za granicą, organizacji konsumenckich, organizacji pozarządowych, instytucji badawczych i naukowych, kancelarii prawnych.

Centrum Prawa Żywnościowego